Volná pracovní místa

TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.

přijme

učitele anglického jazyka

Podmínky přijetí: Aprobovaný pedagog pro výuku anglického jazyka na středních školách; držitel osvědčení o způsobilosti k výkonu funkce Hodnotitel ústní maturitní zkoušky – anglický jazyk; držitel osvědčení o způsobilosti k výkonu funkce Hodnotitel ústní maturitní zkoušky – anglický jazyk s PUP MZ – cizí jazyky; držitel osvědčení o způsobilosti k výkonu funkce Zadavatel ústní maturitní zkoušky – anglický jazyk; držitel osvědčení o způsobilosti k výkonu funkce Zadavatel ústní maturitní zkoušky – anglický jazyk s PUP MZ – cizí jazyky.

Nástup: od 1. 9. 2019

Mzda: dle stupnice platových tarifů pro pedagogické pracovníky

učitele odborných předmětů – právo

Požadavkem je vysokoškolské vzdělání v daném oboru (Ing., Mgr.). Uchazeč musí mít rovněž pedagogické vzdělání získané studiem pedagogiky nebo absolvováním programu celoživotního vzdělávání. Požadujeme aprobovaného pedagoga na středních školách.

Mzda: dle stupnice platových tarifů pro pedagogické pracovníky