Kontakty

  1. TRIVIS – Střední škola veřejnoprávní Ústí nad Labem, s.r.o.
  • Máchova 1376/3                     Číslo účtu pro platbu školného: 0112017237 / 0300
  • 40003 Ústí nad Labem            (variabilní symbol je číslo smlouvy o poskytnutí) středního vzdělávání)
  • IČO: 25109189
  • IZO: 110018095
  • datová schránka: nzz8fan

 

Sekretariát

jméno e-mail telefon
Bc. Martina Naušová nausova@trivis.cz 724829246

Vedení školy

jméno e-mail mobil
Ředitelka Mgr. Ivana Černá cerna@trivis.cz 777470436
Zástupce ředitelky Ing. Martin Málek, MBA malek@trivis.cz 724614692

 

Výchovný poradce – Mgr. Ivana Černá

Učitelský sbor

Mgr. Aimová Terezie                          aimova@trivis.cz

Mgr. Bartoníček Martin                      bartonicek@trivis.cz

Bc. Burda Zdeněk                               burda@trivis.cz

Mgr. Burdová Petra                              burdova@trivis.cz

Mgr. Vladimír Danyluk                        danyluk@trivis.cz

Mgr. Dvořák Petr                                  dvorak.p@trivis.cz

Ing. Eisner Jiří                                       eisner@trivis.cz

Mgr. Klaban Martin                              klaban@trivis.cz

Mgr. Krýslová Minden Kateřina          kryslova@trivis.cz

Ing. Bc. Matička Martin                       maticka@trivis.cz

Mgr. Mádlová Iva                                 madlova.i@trivis.cz

Ing. Měkota Milan                                 mekota@trivis.cz

Mgr. Niebauer Ladislav                        niebauer@trivis.cz

Ing. Pastýřík Čestmír                             pastyrik@trivis.cz

Mgr. Reichman Lukáš                          reichman@trivis.cz

Bc. Ryneš Patrik                                    rynes@trivis.cz

Mgr. Soukupová Jitka                           soukupova@trivis.cz

 

 

GDPRpoverenec@trivis.cz